Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 4.0
The BFGRated ★ 2.0
SidewallsRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 3.5
ShortbusRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
The BirdsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5- Yourself and YoursRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.5