Movies
Ratings
121
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- Running ManRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
BurntRated ★ 0.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
London Has FallenRated ★ 0.5
Crying FistRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 0.5
AntiqueRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 3.0