Movies
Ratings
356
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Spy NationRated ★ 4.0- The Island of ShadowsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 2.5