Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5