Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Let's Make LoveRated ★ 2.5
The Match Factory GirlRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.5- Tri-StarRated ★ 2.0
What Have I Done to Deserve This?Rated ★ 2.0
I Was a Male War BrideRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5- HolidayRated ★ 2.5
- MaterialistsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 3.5- The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Anchors AweighRated ★ 2.5- SteveRated ★ 3.0