Movies
Ratings
299
ParasiteRated ★ 4.0
The FarewellRated ★ 3.5
Power RangersRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0- Move The GraveRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 1.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
RampageRated ★ 1.5