Movies
Ratings
360
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0- The Wandering EarthRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0- ExtinctionRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0- Cross RoadRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
AE: Apocalypse EarthRated ★ 1.0
The Princess and the PilotRated ★ 2.0