Movies
Ratings
323
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Life is FruityRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
As the Gods WillRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5