Movies
Ratings
93
The Face ReaderRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Rainbow SongRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
NineRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.5
The Way HomeRated ★ 3.5