Movies
Ratings
913
Raise the Red LanternRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.5
Silent NightRated ★ 2.5
Self/lessRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The GameRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0