Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0- A Matter of InterpretationRated ★ 4.0
- 10 MinutesRated ★ 4.0
- Romance JoeRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5- Set Me FreeRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0