Movies
Ratings
266
Don't BreatheRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5