Titles you rated
The PostRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 2.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Pieces of a WomanRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
AntichristRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
The UninvitedRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 3.0