Movies
Ratings
459
The Ides of MarchRated ★ 3.0
The ApprenticeRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- The Inventor: Out for Blood in Silicon ValleyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0