Titles you rated
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0- The RemnantsRated ★ 4.0
- Kim-GunRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 4.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.0
SickoRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5