Movies
Ratings
70
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
AmourRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The HostRated ★ 5.0