Movies
Ratings
398
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5- 1922Rated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5- Moon YoungRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5