Movies
Ratings
110
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5