Movies
Ratings
1295- The UglyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The BabysitterRated ★ 4.0
The Monk and the GunRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
HeatRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- LobbyRated ★ 3.0