Movies
Ratings
617
SnatchRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
RomaRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5- Private LifeRated ★ 3.5