Titles you rated

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 4.5