Titles you rated
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Run All NightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5- Death BellRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5