Titles you rated
SolaninRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Paradise KissRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.0