Movies
Ratings
87
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0