Movies
Ratings
267
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 4.5- PandoraRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.5