Movies
Ratings
528
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
On-Gaku: Our SoundRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Inu-OhRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
My Broken MarikoRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5