Titles you rated
Project AlmanacRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 3.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The CounselorRated ★ 3.5- ExtraterrestrialRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 3.5
Not Safe for WorkRated ★ 3.0
The CallerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 4.0
CARGORated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 2.5