Movies
Ratings
1684- BargainRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 4.5- Sink & RiseRated ★ 2.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
BenedettaRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 2.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.0- Ten MonthsRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 2.5