Movies
Ratings
1190
Project Hail MaryRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Red RoomsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.5