Movies
Ratings
21
The TerminalRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0