Movies
Ratings
910- No Other ChoiceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.5
- The MatchRated ★ 2.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5