Titles you rated
Your Name.Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0