Movies
Ratings
39
D-WarRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0