Movies
Ratings
50
MasterRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0