Titles you rated
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.0
SingRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0