Movies
Ratings
436
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- Your LetterRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Better ManRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 2.5
Don't Call It MysteryRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 2.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0