Movies
Ratings
216
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0