Movies
Ratings
706
Mickey 17Rated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
Hit ManRated ★ 4.5- UprisingRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- CobwebRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5