Movies
Ratings
30
The WolverineRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0