Titles you rated
The FounderRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
RocketmanRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5- The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5