Titles you rated

MidsommarRated ★ 3.5
I Am Not Your NegroRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
AliensRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Les vampiresRated ★ 4.0
The Birth of a NationRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5