Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5- The People UpstairsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- HallanRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0