Titles you rated
- PawnRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0