Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5