Series
Ratings
69
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
ワンピース エピソード オブ 空島Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 5.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
24 Live Another DayRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 0.5
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5