Movies
Ratings
518
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Stretch and Bobbito: Radio That Changed LivesRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0- Unicorn StoreRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0