Movies
Ratings
100
BlindnessRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The OthersRated ★ 2.0