Movies
Ratings
1115
NopeRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.0- Where is my DVD?Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 2.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0