Movies
Ratings
129
BelieverRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0- WONDERSRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Force MajeureRated ★ 4.0