Movies
Ratings
312
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
After YangRated ★ 5.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
MinariRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0- SproutRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5